Професійне резюме (CV)

Роман

Менеджер

Щоб отримати гарну пропозицію від роботодавця на посаду менеджера, необхідно мати гарне резюме, яке одразу ж зацікавить керівника.

Марта

Фінансовий аналітик

Резюме фахівців в сфері фінансів і банківської справи (бухгалтер, співробітник банку і т.п.). Резюме, яке відповідає міжнародним стандартам, збільшить шанси працевлаштування.

Іван

Охоронець

Охоронець - одна з професій, яка вимагає відмінної фізичної підготовки, блискавичної реакції і розуміння високого рівня відповідальності.

Костянтин

Керівник департаменту

Топ-менеджер - це не професія, це певний рівень знань, навичок, вмінь і інформованості. Ми допоможемо Вам скласти професійне резюме.

Борис

Програміст

В даний час професія програміста стала дуже затребуваною (розробник інформаційних систем, керівник групи, системний адміністратор, програміст і т.п.). Ми допоможемо зацікавити роботодавця написавши для Вас професійне резюме.

Альона

Лікар

Лікар - професія, яка вимагає поєднання ряду особистих якостей, професійних навичок і великого досвіду. Гарне резюме допоможе Вам швидше знайти високооплачувану роботу.

Яна

Дизайнер

Вкрай затребувана спеціальність, однак багато фахівців стикаються з тим, що знайти роботу в цій галузі дуже складно. Правильно складене резюме допоможемо Вам швидше влаштуватися на роботу.

Олександр

Директор магазину

Посада директора магазину є керівною і дуже відповідальною. Тому від людини, яка її займає, потрібен великий досвід роботи і яскраві якості лідера.

Замовлення

Клієнти обирають нас!

Надаємо послуги замовникам з Києва, інших міст та містечок України. Оплата на рахунок ФОП після підтвердження вартості послуг. Вартість резюме на українській мові (або російській мові) - 200 грн. (2 сторінки). Вартість резюме на англійській мові - 280 - 350 грн. (2 сторінки). Мотиваційний або рекомендаційний лист на англійській мові - 120 грн. (1 сторінка).

Крок перший

Якщо у Вас є старий варіант резюме, ми на його основі напишемо нове резюме. Якщо немає старого зразка, напишіть або повідомте основну інформацію про себе. Також, Ви можете скачати та заповнити бланк резюме та відправити на наш e-mail.

Крок другий

Після узгодження усіх деталей, ми відправимо вам реквізити ФОП для оплати рахунку. Строк виконання резюме від 1-го до 3-х днів.

Крок третій

Ми надішлимо вам готовіий варіант резюме. Якщо буде необхідно внести певні зміни у текст резюме, ми редагуємо безкоштовно (кількість змін необмежена), поки Вас не влаштує остаточний варіант.

Виникли питання?